Курсанти Кожедубівці показали майстерність української авіації. Відео

"Бий падлюку в небі й на землі!" Курсанты Кожедубовцы показали мастерство украинской авиации. Захватывающее видео!
У курсантів льотного факультету Харківського університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба почалася льотна практика.

Навчання майбутніх офіцерів буде проходити в авіаційних частинах по всій Україні. Кожедубівці виконають польоти на літаках Л-39, АН-26, Су-25, Су-27 і Міг-29 та вертольотах Мі-8, Мі-24.

Курсанти III-го курсу запишуть у своїх льотних книжках більше 65 годин, а четвертокурсники – більше 70 годин льотного часу. Більше 20 годин з них курсанти проведуть у повітрі, виконуючи самостійні польоти. Всього за час навчання в університеті випускники отримають 230 годин практики управління літаком.

“На одному з аеродромів Прикарпаття майбутні аси поки ще з інструктором, але впевнено стають на крило. Перед кожним польотом фігури пілотажу відпрацьовуються на модельках літаків. Після повернення на землю, політ також детально розбирається. В цьому році в навчальну програму додали полупереворот, косу петлю і бойовий розворот під різними кутами до горизонту”, – розповіла прес-офіцер Повітряного командування “Захід” майор Ірина Баранова.

Передостанній день весни авіатори є ятають як особливий. Крім припливу адреналіну від польотів, вони отримали 500 запрошень на концерт Океану Ельзи.

“Того відчуття” Вище неба “для щасливчиків стало подвійним”, – додала прес-офіцер.

uploud...

загрузка...

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

x

Вам буде цікаво

Важка втрата для нашого підрозділу… – Дмитро Коцюбайло

Сьогодні ворог України забрав життя нашого бійця – Першої Штурмової Роті ДУК ПС – одного ...