Австрія очолила Раду Євросоюзу

1 липня Австрія вступила в права держави-голови Ради Європейського союзу (ЄС). Як раніше анонсували австрійські влади, головування Австрійської республіки в Раді Євросоюзу проходитиме під гаслом «Європа, яка захищає».

Основними пунктами програми головування Австрії стануть: безпека, контроль на міграцією, боротьба з радикалізацією і екстремізмом, розширення Європейського союзу на країни Західних Балкан, співробітництво з країнами Середземного моря у боротьбі з незаконною міграцією та її причинами, оптимізація оподаткування та боротьба з шахрайством в сфері податків.

Не залишаться без уваги з боку Австрії в період її головування в Раді Європейського союзу питання освіти, скорочення рівня безробіття та боротьба з бідністю. Особливі зусилля будуть спрямовані на реалізацію Паризького кліматичної угоди.

Зазначимо, головування в Раді Євросоюзу, який є одним з двох законодавчих органів Європейського союзу, є змінним. Зміна держави-голови відбувається кожні півроку. До Австрії головну роль в Раді виконувала Болгарія.

Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

x

Вам буде цікаво

Уфологи звинуватили NASA у видаленні відео, що підтверджує існування міста інопланетян на Місяці

Скотт Уорінг не міг навіть уявити, що прибульці могли колонізувати Місяць. Тепер же, американці намагаються ...