Арестович: Томос – крок до розуміння усім світом того факту, що Московщина – це всього лише «ДНР» Золотої Орди, що триває з 14-го століття

Позитивний вердикт синоду Вселенського Патріархату про те, що процедура надання автокефалії Єдиної помісної православної церкви України триває це потужний геополітичний сигнал для всього світу. Томос – це ще один крок до розуміння усім світом того простого факту, що Московщина – це всього лише «ДНР» Золотої Орди, що триває з 14-го століття. Про це у своєму блозі пише український військовий експерт Олексій Арестович.

Він зазначає, що томос – це сигнал для всього світу також про ті, що «Київ» був Києвом, завжди залишався Києвом, б ‘ ється сьогодні, як «Київ», і буде адмініструвати і Новгород, і залишки Москви, як перша столиця, Новий Єрусалим на Дніпрі.

На думку військового експерта, скоро, дуже скоро Московія впаде, розірваний тисячолітній гештальт закриється, Русь розіллється від моря до моря, і знову засяє серед народів. Такий історичний процес вже запущений на повну і нікому не по силах його зупинити. Навіть у Москві це після сьогоднішнього дня розуміють.

Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

x

Вам буде цікаво

Кім Ахеджаков: там, де «Батьківщина», там завжди колапс, перевірено на Черкасах

У Черкасах другий день страйкують перевізники – у місті транспортний колапс. Жителі Черкас ще пам ...