Путін не піде на поступки з Донбасу, в РФ з’явилося нове поле для маневрів

Від Володимира Путіна не потрібно чекати поступок по Донбасу, оскільки він нещодавно прийняв присягу президента Росії і тепер буде дозволяти собі будь-які кроки по сходу України.

Така думка прозвучала від Ольги Айвазовської, представника України в політичній підгрупі на переговорах у Мінську. «Звичайно, після офіційного вступу на посаду президента у Путіна з’явилося поле для маневру в переговорах з Донбасу – йому не доведеться озиратися на громадську думку. Хоча в російських реаліях цю думку формує сам Кремль через свою пропаганду. Правда, я сумніваюся, що після інавгурації там щось принципово зміниться», – розповіла Айвазовська.

За її словами, зараз немає жодної передумови для того, щоб РФ пішла з Донбасу, але в той час переговори по врегулюванню конфлікту не можна вважати зовсім безперспективними. Айвазовська наголосила, що пройшла важлива зустріч Меркель, Порошенко і Макрона в Ахені, і активізація переговорів є передумовою для прийняття нових рішення по Донбасу, особливо з миротворчої місії.

Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

x

Вам буде цікаво

В Італії можуть оголосити ім’я нового прем’єр-міністра вже в понеділок

Лідер італійського “Руху 5 зірок” Луїджі ді Майо заявив, що узгодив програму коаліції з правою ...