Життя

10 фраз, які ніколи не вимовить розумна людина

Ми всі говорили такі речі, які означали для оточуючих свій сенс. Звичайна фраза, сказана для підбадьорення, може перетворитися в жахливий натяк — вся справа тільки в настрої людини, здатної по-своєму інтерпретувати кожне ваше слово. Нам просто не вистачає соціальної мобільності для того, щоб розуміти всіх прихованих смислів сказаного. Ми дуже зосереджені на своїй поведінці і не помічаємо наданого на співрозмовника дії. А адже не користуватися силою слова повною мірою — це просто нерозумно.

Ось, приміром, 10 найпоширеніших в будь-якому суспільстві фраз, які ніколи не скаже розумна людина. Починайте стежити за промовою: зусилля того варті.

Я міг б

    Початок фрази говорить співрозмовникові, що ви не збираєтеся чогось робити. Вживати таке формулювання можна у вкрай обмеженому числі випадків:

  • якщо ви погрожуєте;
  • якщо відчуваєте себе незмірно вище візаві;
  • якщо ви не думаєте, коли говорите.

Непогана ідея

Просто чудово звучить — «непогана ідея».

Цікаві пости

Що це взагалі значить? Вам сподобалося? Вам не сподобалося і ви просто не хочете образити? Не бійтеся бути більш категоричним у своїх судженнях. Це — набагато краще рішення, ніж залишати співрозмовника в подиві.

Ого, та ти схуд!

Чудовий комплімент, насправді. Особливо приємно буде почути це людині, яка завжди соромиться своєї зайвої ваги. Зайве нагадування про проблеми — найкращий спосіб завести недоброзичливця. Постарайтеся не робити цієї помилки.

Ти прямо помолодшав!

Спробуйте сказати таку фразу дівчині. Краще буде провернути цей фокус по телефону: навіть так ви можете бути впевнені в тому, що нажили собі чималі неприємності. Нікому не подобається зайве згадка про неповоротно минулі роки.

Однак

Одного цього слова достатньо, щоб перевернути весь сенс всього сказаного раніше.

«Ми — найбільша компанія в цій сфері, нам під силу будь замовлення, однак, саме це ми не в змозі зробити».

Виглядає, ніби жалюгідне виправдання. Не принижуйте свою гідність такими дріб’язковими прийомами. Виглядаєш втомленим

Втомлені люди неймовірно привабливі — у них є потьмяніли очі, неслухняне волосся, проблеми з концентрацією і вони, звичайно ж, дуже раді бачити всіх оточуючих. Констатація факту «виглядаєш втомленим» ще нікому не допомагала. Одна така фразочка здатна зіпсувати настрій на цілий день — вісь чому варто прибрати її з свого лексикону раз і назавжди.

Не ображайтеся, але

Подвійне заперечення ще нікого до хорошого не довело. Почавши речення таким чином, ви вже налаштовуєте людину на самозахист. Все, що ви скажете в подальшому, не буде мати для слухача ніякого сенсу: він чує тільки основний посил. Не користуйтеся цією фразою, якщо тільки не хочете свідомо вивести співрозмовника з себе.

Я можу помилятися, але…

Ще один спосіб звести нанівець усі наступні слова. Не намагайтеся застрахувати себе від можливої помилки — ніхто цього не оцінить. Сумніваєтеся в правильності своєї думки, але вважаєте, що повинні його висловити? Позбавите свої слова всіх «рятівних» слів і фраз. Впевненість — ось, що єчує люди в першу чергу.

Як відомо, багато людей

Кому відомо? І хто ці самі тисячі обізнаних людей? Будувати фразу таким чином — значить заздалегідь показувати свою необізнаність в предметі розмови. Знає матеріал людина не стане вдаватися до настільки розмитим формулюванням, покликаним тільки відвернути увагу співрозмовника.

Вона була тобі не гідна

Звичайно, адже ваш співрозмовник взагалі не вміє розбиратися в людях і проблеми з власною самооцінкою змушують його раз за разом вибирати партнера нижче рангом. Принаймні, саме так звучить ця фраза з боку.

Ідеальним варіантом буде не втручатися в чужі стосунки зовсім, але якщо це сталося, то постарайтеся хоча б уникати подібних кліше.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України